Güreller
  • info@medlis.com.tr
  • 0(312) 315 87 95
  • 0(545) 315 87 95

ÜRÜNLER

Koltuk Tipi Engelli Asansörleri

Yürüme ve merdiven çıkma zorluğu yaşayan kişiler için geliştirilmiş merdiven asansörleridir.

ThyssenKrupp Flow 2 Merdiven Asansörü 

 

Flow2 merdiven asansörleri, ThyssenKrupp tarafından en dar ve en dik merdivenler üzerinde konforla çalışan ödüllü bir mühendislik harikası olarak sunulur. Patentli ASL teknolojisi sayesinde, Flow2 mümkün olan en rahat ve en konforlu kullanımı sağlar. Hem ray hem de koltuk için benzersiz kişiselleştime seçenekleri sayesinde merdiven asansörünü evinize uyum sağlayan vazgeçilmez bir parçası haline getirir. 

 

 

Patentli ASL teknolojisi nedir ? 

 

ThyssenKrupp mühendisleri, tüm bileşenlerin tek bir sıvı hareketinde çalışmasını sağlamak için patentli ASL teknolojisini geliştirdi. Durmak, takılmak, yeniden ayarlamak ve yeniden başlatmak yok. Flow2 bacak destekleri en dar merdivenlerde dahi koltuk ile birlikte döner. Böylece ayaklarınızın, bacaklarınızın ve belinizin kullanım boyunca doğal bir konumda kalmasını sağlayarak maksimum konfor ve güvenlik sağlar. Güvenebileceğiniz bir mühendislik!


 

ASL, daha uzun kişiler için, dar ve karmaşık merdivenler için ideal bir çözüm olduğunu kanıtlamaktadır.

Kompakt ve Uyumlu

 

Flow2, sadece 80 mm'lik bir çapa sahip tek bir ray sistemi kullanır. Bu, rayın minimum yükseklikte ve duvarın en yakın noktasına monte edilmesine ve alan kaybının en aza indirilmesine izin verir. Ayrıca, diğerlerinden farklı olarak, Flow2 size merdivenin her iki tarafında da kullanma özgürlüğü sağlar, herhangi bir engel olmadan çok katlı zemin kurulumlarına izin verir. Kullanılmadığında katlanarak, diğer merdiven kullanıcıları için maksimum alan sunar.

 

 

Flow2, merdivenlerinizin çizgisini yakından takip eden ve merdiveninizin her iki tarafına da takılabilen, tek bir emniyetli raya sahiptir.

Sizin için tasarlandı ve kişiselleştirildi. 

 

Özelleştirilmiş ASL rayı ve yüksekliği ayarlanabilir koltuk, benzersiz güvenlik ve konfor için Thyssenkrupp mühendislik uzmanlığından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Ayrıca hem ray hem de koltuk kılıfı için bir dizi renk ve materyal arasından seçim yapabilirsiniz. 

 

 

 Geniş kumaş, vinil ve deri döşeme seçenekleri 

Güvenli ve Konforlu 

 

Flow2 size eşsiz bir güvenlik ve konfor sunar; Tüm bu ürünlerimizin arkasında Thyssenkrupp'un 60 yıllık mühendislik ve yenilik uzmanlığı bulunur

Dünya çapında ödüllerimiz ve 2006/42 / EG ve BS EN 81-40 makine direktiflerine sertifika verilmesi bunu doğrulamaktadır.

 

Öne çıkan özelliklerimizden bazıları:

  • Güç kesintisi sırasında bile kullanılmasını sağlamak için akü ile çalışır.
  • ‘Maksimum güvenlik 'donanımlıdır ve merdiven asansörü bir engelle karşılaştığında derhal duracaktır. Yükseklik ayarı ve katlanması son derece kolaydır.
  • Ek güvenlik için standart emniyet kemeri bulunur. Kişisel güvenlik ve rahatlık ihtiyaçlarını karşılamak için düz veya etrafı çeviren kolçakların seçimi ile sunulur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Koltuk tipi engelli merdiven asansörü fiyatı, uygulama alan yapısını bağlı olarak oluşmaktadır.

Ray mesafesi, park alanı ve dönüşler ( sahanlıklar ) koltuk tipi engelli merdiven asansörü fiyatlandırmasını etkiyelen en önemli unsurlardır. Uygulamayı planladığınız alana ait fotoğraf veya taslak çizimi info@medlis.com.tr mail adresimize veya 0545 315 8795 WhatApp numaramıza ileterek daha fazla bilgi ve destek alabilirsiniz.