Güreller
  • info@medlis.com.tr
  • 0(312) 315 87 95
  • 0(545) 315 87 95

ÜRÜNLER

Motosiklet Rampası

Amortisörlü Yarı Otomatik Motosiklet Rampası

 

Güçlendirilmiş alüminyum yapıda Motosiklet transfer rampası; Amortisör donanımı ile kullanım kolaylığı ve yüksek taşıma kapasitesi ( 550kg) ile sunar.

 

Güçlendirilmiş Yapı & Yüksek Taşıma Kapasitesi: 

550 kg'a ulaşan taşıma kapasitesi ile güçlü ve kullanımı kolay motosiklet rampaları, maksimum 100cm genişlik ve 350cm uzunluk seçeneği ile uygulama yapılacak araç boyutlarına göre üretilir. 

Araç içerisine montajı yapılan motosiklet rampası, çift amortisör donanımı ile kolay kullanım avantajı sağlar. 

Kolay ve Pratik Kullanım :

6063 T6 Hardness aircraft aluminyum malzemeden üretilen motosiklet yükleme rampaları araç içerisinde 27cm derinlikte yer kaplar. Güçlendirilmiş hafif alüminyum yapısı ve çift amortisör donanımı ile kullanım kolaylığı sunar. 

 

Farklı Boyutlar, Farklı Kullanım Amaçları :

 

Güvenli yüksek taşıma kapasitesi ve kullanım kolaylığı üretim aşamamızın değişmeyen iki ana unsurudur. 

Aynı zamanda; kullanım amacı ve kullanım yöntemine bağlı olarak rampa boyutları tümüyle kullanıcı tarafından belirlenebilir.

Motosiklet ile beraber motosikler kullanıcının da rampa üzerinden geçişi amaçlandığında, 80cm - 90cm veya 100cm rampa genişliği tercih edilir; sadece motosikletin rampa üzerinden geçişi planlandığında 25cm'den başlayan rampa genişlikleri maksimum 60cm'ye kadar tercih edilebilir. 

 

Güvenlik:

 

6cm yükseklikteki güçlendirilmiş alüminyum rampa kenar bordürleri ve özel dizayn edilmiş kaymaz yapıda rampa zemin profilleri yükleme esnasında kayma riski olmadan rampa üzerinden geçiş sağlar. 

Neden Eloksallı Alüminyum Yapı ? 

 

Tümüyle eloksallı 6063 T6 Hardness alüminyum profil yapısı ile açık ve kapalı alanlarda, her hava koşulunda 'paslanma ve korozyon' riski olmaksızın uzun kullanım ömrü sunar.

Demir, çelik vb materyallerden üretilen malzemelere kıyasla paslanmaya karşı üstün direnç seviyesi ile yıllardır açık alanlarda, binalarda, araçlarda, teknelerde ve ulaşım araçlarında uzun süre güvenli kullanım sunmaktadır. 

 

 Motosiklet rampası  motosiklet transferi  motosiklet transferi motosiklet rampası

Teknik Özellikler

  • Araç içerisine montajı yapılan motosiklet rampası montaj kiti dahil araçta 27cm derinlikte yer kaplar. 

  • 6cm yükseklikte kenar bordürleri ile güvenli kullanım sunar. 

  • 240 cm'den uzun rampalarda milimetrik yükseklik ayarlı H tipi 2x20 cm zemine temas eden kaymaz yapıda birleşik destek ayakları ile 550kg taşıma kapasitesi ile sunulur. 

  • 6063 T6 Hardness aluminyum yapı 

 

Genişlik: 25cm -100cm genişlik seçenekleri
Uzunluk: 40cm - 350cm
Ağırlık: 10kg/m
Taşıma Kapasitesi : V1 : 300kg / V2 : 400kg / V3 : 550kg

 

Harley Davidson Motosiklet Rampası Kullanım Videosu  

 

 

 

 Motosiklet Transfer Rampası Kullanım Videosu  

 

 

 

*Motosiklet rampası fiyatı, rampa boyutlarına bağlı olarak oluşmaktadır.

Rampa uzunluğu ve genişliği, taşıma kapasitesi; fiyatlandırmayı etkileyen en önemli unsurdur. Rampa uygulamayı planladığınız araca/alana ait bilgileri info@medlis.com.tr mail adresimize veya 0545 315 8795 WhatApp numaramıza ileterek daha fazla bilgi ve destek alabilirsiniz.