Güreller
 • info@medlis.com.tr
 • 0(312) 315 87 95
 • 0(545) 315 87 95

ÜRÜNLER

LIFTKAR HD Yük Taşıma Sistemi

330 kg'a kadar profesyonel yük taşıma sistemleri 

Ağır yükler zor yüklerdir. Özellikle merdivenleri aşmak gerektiğinde. Sırt ve eklemlerinizi korumanız gerekir, kaza tehlikesi vardır. Ve bazen işi bitirmek için iki, hatta üç kişiye ihtiyaç duyulabilir.

 

LIFTKAR HD ile ağır yükleri merdivenlerden hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Ağır kazanlardan, beyaz eşyalara ve muşamba rulolarına kadar - LIFTKAR HD ile nakliye problemlerini güvenilir ve hızlı bir şekilde kolayca çözebilirsiniz. Sano yük taşıma sistemleri; nakliye ve lojistik şirketleri, perakende ticaret ve sanayi kullanımı için idealdir. LIFTKAR HD; iki kademeli hız ayarı, tekli ve sürekli modlara sahip mükemmel denge sunan merdiven tırmanma teknolojisine sahiptir. Basamak fren sistemi, en üst düzey güvenlik garantisi sunar.​

 

LIFTKAR HD, hızla değer sunan bir yatırımdır. Geçmişte size yardım etmek için birilerine, hatta iki kişiye ihtiyaç duyduğunuz yerde, şimdi kendiniz taşıyabilirsiniz. Çok çaba harcamadan, güvenle ve çok daha hızlı.

 

Rakipsiz 13 Avantaj 
 • 330 kg'a kadar taşıma kapasitesi 

 • Basamak yüksekliği maksimum 22cm

 • 2 farklı kullanım modu : tek basamak / sürekli

 • Modüler hafif yapı

 • Patentli SANO alüminyum profiller ile güçlü şase

 • Yenilikçi entegre basamak fren sistemi

 • Patlamaz özellikte lastikler

 • Yüksek taşıma kapasitesi sunan alüminyum taşıma plakalar

 • Büyük şişme tekerlekler veya patlamaz lastikler, geniş alternatif seçeneğiOtomatik kapanma modu

 • Basamak ve merdivenlerde mükemmel tırmanma performansı sağlayan dengelenmiş tırmanıcı birimi 

 • Kaymaz kauçuk kaplı ergonomik tutma kolları

 • Sağ veya sol el kullanım ünitesi

 • 24 V hızlı tak/çıkar batarya

 

 

 

 

VERSİYONLAR 

 

 

 

HD UNI 

 

Yüksek ve ağır yükler için tam güç.

Elektrik panoları, içecek dağıtıcıları, oyun makineleri, büyük kazanlar, güneş ısıtma tankları, ağır rulo muşambalar veya kasalar olsun, LIFTKAR HD Universal her türlü merdiven üzerinde yüksek ve ağır yükleri taşımak için özel olarak tasarlanmıştır.

 

Yüksek nesnelere geçiş genellikle dengeleyici bir harekete gerek duyduğunda, LIFTKAR HD Universal bu görevleri güçlü motoruyla zahmetsizce yönetir.

Şık tasarımı ve yenilikçi tırmanma teknolojisi sayesinde, yüksek ve ağır nesneler, dar merdivenler ve hatta spiral merdivenlerden güvenli ve zahmetsizce yukarı ve aşağı taşınabilir.

 

Dört adet çift tekerleği olan tak/çıkar plakası kullanımı daha da kolay hale getirir.bu sayede LIFTKAR HD, devrilme riski olmaksızın dik bir konumda düz bir şekilde zahmetsizce hareket ettirilebilir.

 

 

 

 

 

HD DOLLY 

Uzun ve ağır yükleri merdivenlerden ve aynı zamanda düz zeminde de taşıyın. Merdivenleri aştıktan sonra, entegre Dolly sistemi devreye giriyor. Sadece merdivenlerden inip/çıkmala kalmıyor, düz zeminde de görevini yerine getiriyor.

 

Genellikle otoparkları ve şirket arazilerini de geçmeniz gerekir. Dolly sistemi ile şimdi daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Destek tekerlekleri katlandığında, ağır yükler minimum güç ile düz bir zeminde de kullanım sunar. Sistem her zaman kullanıma hazırdır: sadece LIFTKAR HD'yi kaldırın, Dolly'yi uzatın ve yerine kilitleyin. Merdivenlerden çıkıp düz bir zeminde ilerlemek için birkaç saniyede hazır hale gelsin. İnşaat alanları ve arnavut kaldırımı gibi düz zeminlerde, elastik, profilli bir çalışma yüzeyine sahip delinmez lastikler idealdir. Dolly versiyonu hem Universal model hem de Fold model için mevcuttur.

 

 

HD FOLD 

 

Kompakt ve ağır malzemelerin taşınması için idealdir.

Fotokopi makineleri, dökme demir ocaklar, kazanlar, kumaş ruloları, telefon sistemleri için bataryalar, asansör motorları vs. hepsi için ortak olan bir şey var: Kompakt ve ağır.

Eğer nesnenin çok düşük bir ağırlık merkezi varsa, o zaman dengeyi sağlamak için eğilmek gerekir.

Bu durum sırtınıza zarar verir. LIFTKAR HD Fold ile tutma eğimini taşınan malların tam ağırlık merkezine göre ayarlayabilirsiniz.

Bu sayede, en ağır yükleri merdivenlerden yukarı ve aşağı taşırken / manevra yaparken dik bir duruş sağlayabilirsiniz. Sadece el tutamağının ideal konumunu saniyeler içinde ayarlamak için gidon çerçevesindeki sıkıştırma kolunu serbest bırakın. Sürtünme plakaları, sıkıştırma kolu sıkıldığında sabit kalmasını sağlar.

 

LIFTKAR HD Fold'da, tutma ünitesi, en küçük taşıma araçlarında bile istiflenebilecek şekilde katlanabilir.

 

 

 
HD FOLD DOLLY 

 

Kompakt ve ağır malzemeleri merdivenlerde ve aynı zamanda düz zeminde hareket ettirin. LIFTKAR HD Fold Dolly, LIFTKAR HD Fold'un merdivenlerdeki kompakt ve ağır yükler için sunduğu tüm avantajları size sunuyor. Merdivenleri aştıktan sonra, entegre Dolly sistemi devreye giriyor. Sadece merdivenlerden inip çıkmakla kalmıyor, düz zeminde de görevini sürdürüyor. Genellikle otoparkları ve şirket arazilerini de geçmeniz gerekir. Dolly sistemi ile şimdi daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Destek tekerlekleri katlandığında, ağır yükler minimum çaba ile düz bir zeminde ilerleyebilir. Sistem çalışmaya hazırdır, sadece LIFTKAR HD'yi kaldırın, Dolly'yi uzatın ve yerine kilitleyin. Merdivenlerden çıkıp düz bir zeminde ilerlemek için birkaç saniyede hazır hale gelsin. İnşaat alanları ve arnavut kaldırımı gibi düz zeminlerde, elastik, profilli bir çalışma yüzeyine sahip delinmez lastikler idealdir. Dolly versiyonu hem Universal model hem de Fold model için mevcuttur.

 

 

 

Teknik Veriler

HD UNI

HD FOLD

HD DOLLY 

HD FOLD DOLLY 

Taşıma Kapasitesi (kg)

330

330

330

330

Toplam Ağırlık (kg)

35

36

42

43,5

Akü Ağırlığı (kg)

4

4

4

4

Menzil ( basamak )

120 

120 

120 

120 

Tırmanma Hızı (basamak / dakika)

10

10

10

10

Yükseklik (mm)

1570

1530

1450/1000

1630/1305

Genişlik (mm)

480

480

480

480

Derinlik

280

280

280

280

Avantajı 

Ağır ve yüksek malzemeler için tam güç

Kompakt ve ağır yükler için ideal, ayarlanabilir tutma açısı

Katlanır destek mekanizması ile uzun mesafeli kullanımlar için ideal UNI

Katlanır destek mekanizması ile uzun mesafeli kullanımlar için ideal FOLD

Genel Kullanım Alanı

elektrik kutuları, içecek dağıtıcıları, oyun makineleri, büyük kazanlar, güneş ısıtma tankları, ağır rulolar

fotokopi makineleri, dökme demir sobalar, kazanlar, piller, asansör motorları, kasalar

elektrik kutuları, içecek dağıtıcıları, oyun makineleri, büyük kazanlar, güneş ısıtma tankları, ağır rulolar

fotokopi makineleri, dökme demir sobalar, kazanlar, piller, asansör motorları, kasalar

 

* Profesyonel Yük Taşıma Sistemleri Karşılaştırma Tablosu 

 

daha fazla bilgi için www.sanoliftkar.com