Güreller
  • info@medlis.com.tr
  • 0(312) 315 87 95
  • 0(545) 315 87 95

ÜRÜNLER

Portatif Motosiklet & Araç Yükleme Rampası

Portatif ve katlanır özellikte; tekerlekli yapısı ile taşıma gerektirmeyen alüminyum yükleme rampası

 

Araç İçerisinde Minimum Alanda Depolama ve Kullanım Kolaylığı:

Portatif motosiklet rampası ve yükleme rampaları, patentli tekerlekli yapısı ile kolayca katlanabilir ve taşıma gerektirmeden tekerlekleri üzerinde kulpları ile yönlendirilerek en dar alanlarda dahi depolanabilir. Katlandığında sadece 15cm derinliğindedir. Araç içerisinde en dar alanlarda dahi depolama avantajı sunar. 

 

Güçlendirilmiş alüminyum yapıda Motosiklet ve araç transfer rampası; kullanım kolaylığı ve yüksek taşıma kapasitesi ( 500kg) sunar.

 

Güçlendirilmiş Yapı & Yüksek Taşıma Kapasitesi: 

500 kg'a ulaşan taşıma kapasitesi ile güçlü ve kullanımı kolay motosiklet rampaları, maksimum 100cm genişlik ve 350cm uzunluk seçeneği ile uygulama yapılacak araç boyutlarına göre üretilir. 

 

Farklı Boyutlar, Farklı Kullanım Amaçları :

 

Güvenli yüksek taşıma kapasitesi ve kullanım kolaylığı üretim aşamamızın değişmeyen iki ana unsurudur. 

Aynı zamanda; kullanım amacı ve kullanım yöntemine bağlı olarak rampa boyutları tümüyle kullanıcı tarafından belirlenebilir.

 

Kullanım Alanları :

Portatif Motosiklet Rampası : Genellikle rampa üzerinde sadece motosikletin geçisi planlanıp, motosiklet kullanıcısının rampa üzerinde bulunmadığı durumlarda; portatif ve hafif, araç içerisinde minimum depolama ihtiyacı öngörüldüğünde 25cm-45cm genişliğinde portatif motosiklet rampası kullanılmaktadır.  

Yoğun motosiklet transferi ve motosiklet ile birlikte motosiklet kullanıcısının da rampa üzerinden geçişi planlandığı yarı otomatik motosiklet rampası tercih edilmektedir. 

Rampa uzunluğu, rampa uygulanacak aracın yerden yüksekliğine ve motosiklet şasesinin yerden yüksekliğine bağlı olarak farklı uzunluklarda uygulanmaktadır. 

 

Portatif Yükleme Rampası : Tekerlekli yapısı ile rampa üzerinde hareket edebilecek; tıbbı cihaz, görüntüleme makineleri, ısıtma sistemleri, elektronik cihazlar v.b cihazların araç içerisine transferi ve rampanın araç içerisinde minimum depolama alanına sahip olması planlandığında portatif yükleme rampası kullanılmaktadır.  

Cihaz transferinin rampa üzerinden yoğun kullanımı planlandığında, kullanım kolaylığı gerektiğinde yarı otomatik motosiklet rampası tercih edilmektedir. 

Rampa uzunluğu, rampa uygulanacak aracın yerden yüksekliğine ve cihaz şasesinin yerden yüksekliğine bağlı olarak farklı uzunluklarda uygulanmaktadır. 

 

Güvenlik:

 

6cm yükseklikteki güçlendirilmiş alüminyum rampa kenar bordürleri ve özel dizayn edilmiş kaymaz yapıda rampa zemin profilleri yükleme esnasında kayma riski olmadan rampa üzerinden geçiş sağlar. 3 farklı versiyon ile sunulan portatif motosiklet ve yükleme rampaları; 300kg - 500 aralığında taşıma kapasitesine sahiptir. 

Neden Eloksallı Alüminyum Yapı ? 

 

Tümüyle eloksallı 6063 T6 Hardness alüminyum profil yapısı ile açık ve kapalı alanlarda, her hava koşulunda 'paslanma ve korozyon' riski olmaksızın uzun kullanım ömrü sunar.

Demir, çelik vb materyallerden üretilen malzemelere kıyasla paslanmaya karşı üstün direnç seviyesi ile yıllardır açık alanlarda, binalarda, araçlarda, teknelerde ve ulaşım araçlarında uzun süre güvenli kullanım sunmaktadır. 

 portatif motosiklet rampası       motosiklet rampası   portatif rampa    portatif rampa

Teknik Özellikler

  • Portatif katlanır motosiklet ve yükleme rampası, katlandığında 15cm derinlikte yer kaplar. 

  • 6cm yükseklikte kenar bordürleri ile güvenli kullanım sunar. 

  • 240 cm'den uzun rampalarda milimetrik yükseklik ayarlı H tipi 2x20 cm zemine temas eden kaymaz yapıda birleşik destek ayakları ile 500kg taşıma kapasitesi ile sunulur. 

  • 6063 T6 Hardness aluminyum yapı 

 

Genişlik: 25cm -100cm genişlik seçenekleri
Uzunluk: 40cm - 350cm
Ağırlık: Dar rampa :3kg; Geniş rampa :10kg/m
Taşıma Kapasitesi : V1 : 300kg / V2 : 400kg / V3 : 500kg

 

 

 

 

 

*Portatif yükleme rampası fiyatı, rampa boyutlarına bağlı olarak oluşmaktadır.

Rampa uzunluğu ve genişliği, fiyatlandırmayı etkileyen en önemli unsurdur. Rampa uygulamayı planladığınız araca/alana ait bilgileri info@medlis.com.tr mail adresimize veya 0545 315 8795 WhatApp numaramıza ileterek daha fazla bilgi ve destek alabilirsiniz.