Güreller
  • info@medlis.com.tr
  • 0(312) 315 87 95
  • 0(545) 315 87 95

ÜRÜNLER

Rulo Engelli Rampası

%100 Alüminyum - Sınırsız Uzunlukta Portatif Engelli Rampası 

Rampa uzunluğu kullanıcı tarafından modül ekleme/çıkarma yöntemi ile ayarlanabilir, sınırsız uzunluğa ulaşabilir, portatif yapıda, tekerlekli donanımı ile taşıma gerektirmeyen rulo katlanır engelli rampası.

 

Tamamiyle 6060 aircraft alüminyum yapı ile paslanma riski olmaksızın uzun süre kullanım imkanı ve yüksek taşıma kapasitesi sunar.

 

Kolay Kullanım :

Patentli tekerlekli yapısı ile kolayca katlanabilir ve taşıma gerektirmeden tekerlekleri üzerinde yönlendirilerek en dar alanlarda dahi depolanabilir. 

Rulo Engelli Rampas​ı Kullanım Videosu:

 

 

 

Neden Eloksallı Alüminyum Yapı ? 

Tümüyle eloksallı alüminyum profil yapısı ile açık ve kapalı alanlarda, her hava koşulunda 'paslanma ve korozyon' riski olmaksızın uzun kullanım ömrü sunar.

Demir, çelik vb materyallerden üretilen malzemelere kıyasla paslanmaya karşı üstün direnç seviyesi ile açık alanlarda, binalarda, araçlarda ve ulaşım araçlarında uzun süre güvenli kullanım sunar. 

 

Kolay Kullanım :

Patentli tekerlekli yapısı ile kolayca katlanabilir ve taşıma gerektirmeden tekerlekleri üzerinde yönlendirilerek en dar alanlarda dahi depolanabilir. 

Fonksiyonel : 

Rampa uzunluğunun, modül ekleme/çıkarma özelliği sayesinde kullanım alanına göre, kullanıcı tarafından ayarlanmasına olanak sağlar. 

Güvenlik :

Reflektif uyarıcı renkte ve 6cm yükseklikteki kenar bordürleri ve özel dizayn edilmiş kaymaz yapıda zemin profilleri tekerlekli sandalye kullanıcısının kayma riski olmadan rampa üzerinden geçişini sağlar. 

Kullanıcı güvenliği nedeniyle özel dizayn edilmiş kapalı profil yapısı sayesinde kurulum ve katlama esnasında güvenli kullanım imkanı sunar. 

Alüminyum Yapı: 

6060 alüminyum yapısı sayesinde oldukça hafif ve kullanım amacına bağlı 550 kg'a kadar taşıma kapasitesi ile sunulur. 

Teknik Özellikler 
  • Genişlik : 70cm - 80cm - 90cm -100cm seçenekleri

  • Uzunluk : 40cm - limitsiz 

  • Ağırlık : 8,5kg/m 

  • 6cm yükseklikte kenar bordürleri 

  • 240 cm'den uzun rampalarda milimetrik yükseklik ayarlı H tipi 20 cm zemine temas eden kaymaz yapıda birleşik destek ayakları 

  • 6060 T6 Hardness alüminyum yapı 

  • 20x50mm ölçülerinde tekerlekler 

 

 

 

*Engelli rampası fiyatı, rampa boyutlarına bağlı olarak oluşmaktadır.

Engelli rampası uzunluğu ve genişliği, engelli rampası fiyatlandırmasını etkiyelen en önemli unsurdur. Rampa uygulamayı planladığınız alana ait fotoğraf veya taslak çizimi info@medlis.com.tr mail adresimize veya 0545 315 8795 WhatApp numaramıza ileterek daha fazla bilgi ve destek alabilirsiniz.